2835 LIONEL RD

MIMS, Florida 32754 · Brevard County · Parcel 21 3505-00-13

$27 750
Assessed Value
$92 690
Market Value
Annual Tax
$2 750
Taxable Value
Ownership
OwnerLindholm Kim
Mailing Address2835 Lionel RD Mims FL 32754
Property Details
Year Built1977
Living Area1 249 sq ft
Lot Size87 556 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$69 580
Just (Market) Value$92 690
Assessed Value$27 750
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 750